SPRAWDŹ, CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Social Hero to coś więcej niż social media

SKLEPY I STRONY INTERNETOWE

Miejsce w sieci idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i wartości, którymi się kieruje. Tak samo Twoja strona internetowa czy sklep muszą wyróżniać się na tle konkurencji. Badamy przewagi konkurencyjne marki i mówimy o nich głośno.

Nowoczesne

W obecnych czasach liczy się również to, jak reprezentujesz swoją markę w sieci. Zmieniające się technologie czy systemy sprawiają, że łatwo się w tym wszystkim pogubić, ale od tego jesteśmy my. Z nami zawsze idziesz z duchem czasu.

Responsywne

Projektowane przez nas strony czy sklepy internetowe są także responsywne. Twoi klienci nie mają problemu z przeglądaniem treści czy zakupami na urządzeniach mobilnych.

Funkcjonalne

Stawiamy również na funkcjonalność. Strona czy sklep bez odpowiedniego UX zniechęci potencjalnych klientów, dlatego warto dobrze przemyśleć jego całą kompozycję.

Zoptymalizowane

Powolne ładowanie strony internetowej? Nic z tych rzeczy. Stawiamy na jakość, która Cię zadowoli, ale przede wszystkim Twoich klientów. Najlepsze serwery, odpowiednio dostosowane treści tworzą klucz do sukcesu.

SEO

Sprawiamy, że stajesz się widoczny

Samo posiadanie strony czy sklepu internetowego nie wystarczy. Bardzo ważna jest optymalizacja i szereg działań mających na celu doprowadzenie klienta do Twojej witryny.

Frazy kluczowe

Odpowiednio dobrane frazy kluczowe do Twojego biznesu, a następnie konsekwentne działania sprawią, że Twoja strona będzie zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

E-commerce

Wznieś razem z nami swój biznes na wyżyny. Poprawiamy treści, opisy produktów, tak aby były bardziej dostępne i wartościowe zarówno dla Twoich klientów jak i samej wyszukiwarki.

Audyt SEO

Przeprowadzimy szczegółową analizę, ocenę i weryfikację Twojej strony pod kątem algorytmów wyszukiwarki. Sprawdzimy dokładnie wykonanie witryny i zawarte w niej elementy. Następnie przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię pozycjonowania serwisu.

Optymalizacja

SEO to proces, który nie trwa tygodnia czy nawet miesiąca. Zmiany aktualizują się w wyszukiwarce w określonym czasie. Wyniki należy badać na bieżąco i odpowiednio reagować.

Treści wysokiej jakości

Współpracujemy z najlepszymi i wykwalifikowanymi osobami, które potrafią pisać, tak aby wyszukiwarki nas lubiły. Stworzymy odpowiednie treści zarówno na samą stronę jak i poprowadzimy firmowego bloga, który przyciągnie Twoich nowych klientów.

Raporty

Nasi klienci wiedzą, co robimy każdego miesiąca. Przesyłamy szczegółowy raport z wykonanych działań tworząc tym samym zaufanie. Nie ściemniamy, jesteśmy tutaj aby pomóc Tobie i Twojej marce.

SOCIAL MEDIA

Kreujemy Twój wizerunek w mediach społecznościowych

Tylko odpowiednio dobrane narzędzia gwarantują sukces. Na samym początku dobieramy odpowiednią strategię. Doradzamy jakie platformy wybrać, aby promować Twoją markę. Realizujemy założone cele, a końcu raportujemy. Przez cały okres masz wgląd do tego co dzieje się z Twoimi profilami i w jaki sposób są prowadzone.

Facebook, Instagram

Facebook, a może Instagram? A może to i to? Wybierzemy, która platforma będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

TikTok

Niegdyś niedoceniany, aktualnie jedna z najgorętszych aplikacji do promowania Twojego biznesu. Nie wierzysz? Zaufaj nam i otwórz się na Świat szybkich treści.

YouTube

YouTube to skarbnica wiedzy, druga najpopularniejsza wyszukiwarka. Nie pozwól, żeby Cię tam zabrakło.

Kreatywnie podchodzimy do każdego zadania

Fotografia i wideo

Wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym jak i wideo. Realizujemy także nagrania z drona. Wszystkie materiały dostarczamy w możliwie jak najwyższej jakości. Współpracujemy z agentami nieruchomości tworząc dla nich ujęcia, które sprzedają.

  • Zdjęcia produktowe
  • Packshoty
  • Filmy promocyjne
  • Ujęcia nieruchomości