CO ROBIMY

Kreujemy Twój wizerunek w sieci

Dbamy o komunikację Twojej firmy. Tworzymy ciekawe projekty i angażujemy społeczności. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, które pozwoliło nam pojawić się w tym miejscu.

Posiadamy zespół złożony z młodych, ambitnych i profesjonalnych osób. Tworzymy przemyślane treści i doradzamy tak, abyś czuł się pewnie wśród konkurencji.

REKOMENDACJE

rekomendacja

Widziałam jak Adrian działał z social mediami i wkładał w to pasję. Widziałam jak zaczął rozkręcać w tym duchu Social Hero i teraz widzę, że to ekipa osób, które to mocno czują i lubią. Przede wszystkim znają się na socialach i marketingu online. Mają duże doświadczenie, a nadal bije z nich skromność. Działamy z Adrianem od 2021 roku i nie ma wyzwania, którego bałby się podjąć. Jest kreatywny, szybki w działaniu i potrafi dogadać się z każdym. Zawsze stara się zrobić, co w jego mocy, żeby wszystkie strony były zadowolone, ale przy tym jest miły, szczery i zabawny. Social Hero to ekipa, którą polecam i będę polecać ?


rekomendacja

W styczniu poszukiwaliśmy agencji marketingowej w celu prowadzenia social media, stworzenia nowego sklepu internetowego i małego rebrandingu. W internecie trafiłem na SocialHero, po wymianie kilku mail’i wiedziałem, że takich osób potrzebujemy do solidnego budowania marki oraz powiększenia sprzedaży. Po kilku miesiącach współpracy sklep wygląda lepiej niż się spodziewaliśmy, sprzedaż w końcu ruszyła, a na social mediach zaczęli odzywać się nowi klienci. Serdecznie polecam agencję SocialHero!